Instruktor

Przeglądaj materiały

Metodyka: zuchy

Strażnik Betlejemskiego Światła Pokoju

Karta próby na sprawność.

Sprawności miesiąca - grudzień 2019.

Harce przez wieki

Propozycja programowa opisująca w przystępny sposób historię pabianickiego harcerstwa. Propozycja zawiera gotowe pomysły, konspekty zbiórek oraz śpiewnik.

Typ: , , ,
Metodyka: , , ,

Gwiazdki zuchowe

Cykl zbiórek wprowadzający do pracy z gwiazdkami zuchowymi w gromadzie. Materiał przygotowany w ramach próby przewodnikowskiej.

Szóstkiada w gromadzie

Konspekt turnieju dla szóstek gromady zuchowej. Materiał przygotowany w ramach próby na stopień przewodniczki.

Sprawność zuchowa Młody Jedi

Zuchowa sprawność zespołowa związana z tematyką książek i filmów z serii Gwiezdne Wojny. Opracowana na potrzeby kolonii zuchowej Akademia JEDI, która odbyła się w 2018 roku.

Sprawność zuchowa Rzymianin

Zucha sprawność zespołowa do wykorzystania w gromadach. Została przygotowana na potrzeby Mety Zuchowej Hufca w 2018 roku.

Temat:

Jak postępować ze sprzętem obozowym?

Poradnik o tym jak postępować ze sprzętem obozowym podczas jego użytkowania i składowania.

Metodyka: , , , ,

Wodna propozycja programowa

Materiał zawiera propozycje sprawności związane z tematyką żeglarstwa / wodniactwa, do wykorzystania w wodnej gromadzie zuchowej.

Typ: , ,

Prawo Zucha – cykl zbiórek

Cykl zbiórek o Prawie Zucha zakończony Obietnicą. Cykl przygotowany w ramach próby przewodnikowskiej i przeprowadzony w 196 PGZ Łowcy Przygód.

Indywidualny rozwój zucha

Materiał podsumowujący zajęcia nt. indywidualnego rozwoju zucha, przeprowadzone w ramach Kursu Namiestników.