Materiały instruktorów Hufca ZHP Pabianice

Przeglądaj materiały

Autor: Przemysław Lichota

Sprawność zuchowa Młody Jedi

Zuchowa sprawność zespołowa związana z tematyką książek i filmów z serii Gwiezdne Wojny. Opracowana na potrzeby kolonii zuchowej Akademia JEDI, która odbyła się w 2018 roku.

Sprawność zuchowa Rzymianin

Zucha sprawność zespołowa do wykorzystania w gromadach. Została przygotowana na potrzeby Mety Zuchowej Hufca w 2018 roku.

Wodna propozycja programowa

Materiał zawiera propozycje sprawności związane z tematyką żeglarstwa / wodniactwa, do wykorzystania w wodnej gromadzie zuchowej.

Typ: , ,

Ekwipunek strażaka

Konspekt zbiórki zgłoszony do przetargu na najciekawszą zbiórkę. Zbiórka związana z cyklem Strażak.

Sprawność zuchowa Skarb Oceanu

Sprawność zuchowa zespołowa nawiązująca do bajki Vaiana: Skarb Oceanu, opracowana na potrzeby kolonii zuchowej w Kopernicy w 2017 roku.

Sprawność zuchowa Mały Szkutnik

Sprawność zuchowa zespołowa umożliwiająca poznanie budowy jachtów opracowana na potrzeby kolonii zuchowej w Kopernicy w 2017 roku.

Biogram Ludwika Hermla

Biogram Ludwika Hermla - żeglarza, harcerza i działacza AK, przygotowany w ramach próby na stopień przewodnika.